KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Działo się ...

ZEBRANIA I WARSZTATY Z RODZICAMI:

WRZESIEŃ 2019 R.

Zebranie organizacyjne z rodzicami.

PAŹDZIERNIK 2019 r.

10.10. 2019 „Warzywne kukiełki”- spotkanie warsztatowe z rodzicami. Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami przygotowywały kukiełki z przyniesionych warzyw.

GRUDZIEŃ 2019 r.

16.12.2019 Spotkanie świąteczne, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne przed najbliższymi oraz podarowały im własnoręcznie wykonane upominki.

 WYDARZENIA GRUPY...

7.10 2019 Spotkanie z policjantem- podczas spotkania Pani policjant przybliżyła dzieciom podstawowe zasady ruchy drogowego oraz opowiedziała jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia np. spotkanie z nieznajomym, atak psa itp.

21.10.2019 Spotkanie z weterynarzem- pan technik weterynarii opowiedział dzieciom o tym jak należy opiekować się zwierzętami domowymi, czym należy je karmić oraz jak zapewnić im dobre warunki. Dzieci miały także okazję pobawić się z pieskiem,  który towarzyszył panu weterynarzowi podczas wizyty w przedszkolu.

5.11.2019 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- jak dotąd najważniejszy dzień w życiu Motylków, podczas którego zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków.

25.11.2019 Dzień Misia- grupę odwiedziły nasze ulubione misie, które towarzyszyły nam przez cały dzień podczas nauki z zabawy w przedszkolu.

11.12.2019 Przedszkolny Koncert Kolęd- odwiedziły nas absolwentki naszego przedszkola, które uczęszczają do Państwowej Szkoły Muzycznej w Pabianicach.  Podczas koncertu dla „maluszków” zagrały najpiękniejsze kolędy np. Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Bóg się rodzi.

16.12.2019 Spotkanie świąteczne, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne przed najbliższymi oraz podarowały im własnoręcznie wykonane upominki.

19.12.2019 Wycieczka do sklepu z zabawkami- w ramach realizacji projektu edukacyjnego „ZABAWKA” dzieci wybrały się do pobliskiego sklepu z zabawkami gdzie weszły „za ladę”, obejrzały zabawki, a nawet udało im się sprzedać kilka z nich .Na pożegnanie, bardzo miła Pani sprzedawczyni wręczyła każdemu dziecku balonik, dzięki czemu łatwiej było nam opuścić ten bardzo interesujący dla nas sklep.